Reference

Co říkají moji klienti na spolupráci se mnou?


Díky koučinku s Lídou se mi podařilo odpovědět si na důležité otázky týkající se mojí kariéry a změn, které trošku nečekaně přišly do mého života. Získala jsem jiný pohled na svůj život a to, co v něm řeším a zároveň jsem si velmi dobře utřídila svoje hodnoty a priority. Lída jako kouč umí velmi dobře naslouchat, číst mezi řádky a je velmi důsledná. Vždy mi byla obrovskou oporou ve všem, co jsme řešili. Líbí se mi také její lidský a vřelý přístup ke klientovi.
Margit DoležalováChief Compliance Advisor, ČSOB
Spolupráce s paní Ludmilou Peškovou pro mě byla obrovským zdrojem pozitivní energie, důležitých a hlavně užitečných uvědomění a samozřejmě i velkou radostí. Díky sérii koučovacích rozhovorů jsem pochopila a objevila v sobě překážky, které mi zásadně a vlastně úplně zbytečně komplikovali život. A to napříč všemi oblastmi. V osobním životě, v profesním životě, v otázkách mezilidských vztahů… Mnohá naše setkání provázela zlost na mne samou spolu s pláčem a vlastně emoce všeho druhu. Avšak vždy na závěr našeho setkání přišel pocit pochopení mých problémů, starostí, pocit naprosté úlevy, ale především pochopení sebe sama. Koučovací sezení byla vždy vedena profesionálně, systematicky a dle dohodnutého termínu.
Adéla Boháčováfyzioterapeut
Před dvěma týdny jsem využila nabídky Lídy na koučování a bylo to naprosto skvěle strávených 1,5 hodiny času. Za Lídou jsem došla s jedním tématem, ale nakonec se mi, díky jejímu laskavému vedení a dobře mířeným otázkám, podařilo téma propojit s ostatními tématy a najít jim společnou podstatu. Uvědomila jsem si, jak moc je tato oblast pro mě důležitá a nakolik je klíčová pro mou osobní spokojenost a fungování toto jaro/léto. Vyjasnila jsem si, že z ní udělám svoji prioritu a nastavila jsem si kroky k naplnění. Kroky opravdu dělám, takže mám už teď hmatatelnou změnu ve svém životě. Hlavní uvědomění – miluji kvalitní, čistý koučink a nával sebevědomí a víry v sebe, který přináší. Vyjít z něj s vnitřním pocitem maximálního souladu se sebou a vědomím, co je pro mě právě teď dobré: “Jo! Tohle můžu! Tohle chci! Udělám to!“ Na konci sezení mi Lída předala i svůj osobní vhled, který měl pro mě velkou hodnotu a díky němu mi najednou všechny dílky ještě lépe zapadly do sebe. Přesně tohle zažijete s Lídou. Vykročíte k reálné změně, kterou chcete. Koučování s Lídou naplnilo má (vysoká) očekávání a doporučuji s ní spolupracovat na 10/10. Moc děkuji, Lído.
Zdeňka Klímoválife koučka a trenérka mysli
Mít možnost být koučovaná Lídou byla pro mě velmi přínosná a obohacují zkušenost, za kterou jsem velmi vděčná, a to hned ze dvou důvodů. Lída jako kouč svým přístupem vytvořila velmi bezpečné prostředí pro naši spolupráci, kde jsem se cítila plně vnímaná a podporovaná a plně respektovaná. Svými zkoumavými hlubokými otázkami mně pomohla dostat se ke skutečné podstatě problému a díky tomu jsem lépe pochopila sebe a byla jsem schopná ve svém životě udělat zásadní změny, což není běžná zkušenost. Velmi oceňuji její náročnost, důslednost a pečlivost, která je spojena s velkou jemností a citlivostí a velkým smyslem pro humor. Zároveň jsem měla možnost zjistit, že je možné koučovat téměř úplně všechno, a i když koučink není terapie v běžném slova smyslu, mnohdy může působit stejně, ne-li účinněji. Děkuji.
Marcela Vyskočilováterapeutka a koučka
V době, kdy se do mého života dostala Lída Pešková, jsem byl zrovna „rozbitý“. Přestával jsem vidět smysl v životě, ztratil jsem svou vlastní sebehodnotu a zacyklil jsem se v kolečku frustrací. Lída mi postupně skrze její mistrovské vedení pomohla objevit a hlavně uvědomit si věci o sobě, jež jsem nechtěl vidět. Věci, na které jsem zapomněl, a určité skutečnosti jsem díky ní začal vidět v novém úhlu pohledu. Během tří měsíců s Lídou jsem se dokázal opravit natolik, že jsem opět lidskou bytostí v celé své kráse. Lída svou něhou a pochopením dokáže vytvořit bezpečný prostor a svými správně nasměrovanými otázkami ve vás objeví odpovědi na otázky, na které třeba sami nemáte odvahu, nebo vás ani nenapadlo se zeptat. Spolupráci s Lídou velice rád doporučím každému, kdo cokoli hledá a nedaří se mu to samotnému objevit.
David Jareš
Už několik let se snažím ve svém životě udělat několik změn a až koučování s Lídou byla první metoda, která mi opravdu pomohla tyto změny uskutečnit. Věci se konečně začaly hýbat tím správným směrem. A co je hlavní, moc mě to bavilo. Téměř na každé naše sezení jsem přicházela unavená, ale odcházela jsem nabitá energií a motivací na sobě dále pracovat.
Jana Glocovákosmetička a masérka