Reference

Co říkají moji klienti na spolupráci se mnou?


Koučink

Díky koučinku s Lídou se mi podařilo odpovědět si na důležité otázky týkající se mojí kariéry a změn, které trošku nečekaně přišly do mého života. Získala jsem jiný pohled na svůj život a to, co v něm řeším a zároveň jsem si velmi dobře utřídila svoje hodnoty a priority. Lída jako kouč umí velmi dobře naslouchat, číst mezi řádky a je velmi důsledná. Vždy mi byla obrovskou oporou ve všem, co jsme řešili. Líbí se mi také její lidský a vřelý přístup ke klientovi.
Margit DoležalováChief Compliance Advisor, ČSOB
Spolupráce s paní Ludmilou Peškovou pro mě byla obrovským zdrojem pozitivní energie, důležitých a hlavně užitečných uvědomění a samozřejmě i velkou radostí. Díky sérii koučovacích rozhovorů jsem pochopila a objevila v sobě překážky, které mi zásadně a vlastně úplně zbytečně komplikovali život. A to napříč všemi oblastmi. V osobním životě, v profesním životě, v otázkách mezilidských vztahů… Mnohá naše setkání provázela zlost na mne samou spolu s pláčem a vlastně emoce všeho druhu. Avšak vždy na závěr našeho setkání přišel pocit pochopení mých problémů, starostí, pocit naprosté úlevy, ale především pochopení sebe sama. Koučovací sezení byla vždy vedena profesionálně, systematicky a dle dohodnutého termínu.
Adéla Boháčováfyzioterapeut
Před dvěma týdny jsem využila nabídky Lídy na koučování a bylo to naprosto skvěle strávených 1,5 hodiny času. Za Lídou jsem došla s jedním tématem, ale nakonec se mi, díky jejímu laskavému vedení a dobře mířeným otázkám, podařilo téma propojit s ostatními tématy a najít jim společnou podstatu. Uvědomila jsem si, jak moc je tato oblast pro mě důležitá a nakolik je klíčová pro mou osobní spokojenost a fungování toto jaro/léto. Vyjasnila jsem si, že z ní udělám svoji prioritu a nastavila jsem si kroky k naplnění. Kroky opravdu dělám, takže mám už teď hmatatelnou změnu ve svém životě. Hlavní uvědomění – miluji kvalitní, čistý koučink a nával sebevědomí a víry v sebe, který přináší. Vyjít z něj s vnitřním pocitem maximálního souladu se sebou a vědomím, co je pro mě právě teď dobré: “Jo! Tohle můžu! Tohle chci! Udělám to!“ Na konci sezení mi Lída předala i svůj osobní vhled, který měl pro mě velkou hodnotu a díky němu mi najednou všechny dílky ještě lépe zapadly do sebe. Přesně tohle zažijete s Lídou. Vykročíte k reálné změně, kterou chcete. Koučování s Lídou naplnilo má (vysoká) očekávání a doporučuji s ní spolupracovat na 10/10. Moc děkuji, Lído.
Zdeňka Klímoválife koučka a trenérka mysli
Mít možnost být koučovaná Lídou byla pro mě velmi přínosná a obohacují zkušenost, za kterou jsem velmi vděčná, a to hned ze dvou důvodů. Lída jako kouč svým přístupem vytvořila velmi bezpečné prostředí pro naši spolupráci, kde jsem se cítila plně vnímaná a podporovaná a plně respektovaná. Svými zkoumavými hlubokými otázkami mně pomohla dostat se ke skutečné podstatě problému a díky tomu jsem lépe pochopila sebe a byla jsem schopná ve svém životě udělat zásadní změny, což není běžná zkušenost. Velmi oceňuji její náročnost, důslednost a pečlivost, která je spojena s velkou jemností a citlivostí a velkým smyslem pro humor. Zároveň jsem měla možnost zjistit, že je možné koučovat téměř úplně všechno, a i když koučink není terapie v běžném slova smyslu, mnohdy může působit stejně, ne-li účinněji. Děkuji.
Marcela Vyskočilováterapeutka a koučka
V době, kdy se do mého života dostala Lída Pešková, jsem byl zrovna „rozbitý“. Přestával jsem vidět smysl v životě, ztratil jsem svou vlastní sebehodnotu a zacyklil jsem se v kolečku frustrací. Lída mi postupně skrze její mistrovské vedení pomohla objevit a hlavně uvědomit si věci o sobě, jež jsem nechtěl vidět. Věci, na které jsem zapomněl, a určité skutečnosti jsem díky ní začal vidět v novém úhlu pohledu. Během tří měsíců s Lídou jsem se dokázal opravit natolik, že jsem opět lidskou bytostí v celé své kráse. Lída svou něhou a pochopením dokáže vytvořit bezpečný prostor a svými správně nasměrovanými otázkami ve vás objeví odpovědi na otázky, na které třeba sami nemáte odvahu, nebo vás ani nenapadlo se zeptat. Spolupráci s Lídou velice rád doporučím každému, kdo cokoli hledá a nedaří se mu to samotnému objevit.
David Jarešmentor osobního rozvoje
Už několik let se snažím ve svém životě udělat několik změn a až koučování s Lídou byla první metoda, která mi opravdu pomohla tyto změny uskutečnit. Věci se konečně začaly hýbat tím správným směrem. A co je hlavní, moc mě to bavilo. Téměř na každé naše sezení jsem přicházela unavená, ale odcházela jsem nabitá energií a motivací na sobě dále pracovat.
Jana Glocovákosmetička a masérka

Dary duše

Když jsem si objednávala konzultaci u Lídy Peškové, netušila jsem, do čeho jdu. Ráda si naciťuji lidi a setkání s ní bylo jako setkání se „starou kamarádkou“, byť jsme se spojily poprvé. Velmi si vybírám, koho nechám nahlížet do svého pole, ale s Lídou jsem to cítila volně a na její načtení mých Darů duše jsem se hodně těšila. Co jsem netušila, jak moc to bude hluboké a transformační. Její dvouhodinový výklad k mým darům byl úžasně obsáhlý, uspořádaný a již při něm jsem měla plno aha momentů, kdy mi dosedaly střípky skládačky do rámce mého života a propojovaly se a dávaly souvislosti. A to, že mi ze všeho poslala audio nahrávky, které si mohu volně dále procházet, to bylo dalším velkým a hodnotným bonusem. Momentálně ještě cítím dosedající transformaci, v takové hloubce, jakou jsem opravdu nečekala. Jsem velmi vděčná Lídě za tuto její službu, kterou velmi citlivě, lidsky a s pochopením předává dál. Doporučila bych toto načtení Darů duše od Lídy každému, kdo se chce ve svém životě, práci a sebepoznání více zorientovat a pochopit další jemné nuance a kráčet svou cestou v ještě větším souladu se svou energií a s potřebami své duše.
Milena KořínkováFyzio a aroma terapeutka, šperkařka, malířka, vidanté | milenakorinkova.cz
Ráda bych napsala svou osobní zkušenost na spolupráci s paní Lídou. Chtěla bych jí moc poděkovat za její velice citlivý přístup k jakékoliv problematice. Načtení mých darů duše, následné zpracování a sdělení, bylo profesionální a velmi empatické. Z celého srdce děkuji za uvědomění, které jsem díky darům duše získala. Mé hlavní dary duše, které mi paní Lída představila, vnímám naprosto stejně a s ostatními dary duše také souzním. Dary duše mi dodaly důvěru v samu sebe. Zpracování bylo velice konkrétní a zmiňované charakteristiky velmi trefné. Do různých výzev se nyní pouštím s daleko větší lehkostí a radostí – vím, mnohem lépe, kam chci svůj život směřovat. Pochopení darů mé duše mi pomohlo vykročit správným směrem a žít tak snadněji ve svém plném potenciálu - v lásce, harmonii, hojnosti a svobodě. Nyní se cítím daleko více v souladu sama se sebou.
Lucie Šimkováterapeutka Access Bars
Lídu jsem poznala na výcviku koučů, věděla jsem tedy, že je profesionál v oblasti osobního rozvoje. Velmi záhy jsem poznala, že Lída je kouč se spirituálním přesahem. Často hovořila o duši a jejích darech. Jelikož Lídu vnímám jako velmi důvěryhodného člověka, požádala jsem jí, aby mi poodkryla moje „dary duše“. Přestože jsem velmi racionální a pragmaticky založená, požádala jsem Lídu, aby mi moje schopnosti a dovednosti pomohla najít i skrz spiritualitu. Když se mě Lída zeptala, jaké si myslím, že mám dary duše z 8 nabízených kategorií, dala jsem jí svůj tip, podle toho, jak se znám. Lída mi obratem ukázala svůj seznam, který se 100% shodoval s mým. V ten moment jsem Lídě naslouchala s obrovským zaujetím. Dozvěděla jsem se, co každý můj dar znamená, a hlavně co mám dělat proto, abych s nimi byla v souladu. Díky tomuto sezení jsem si uvědomila, jak moc je důležité propojovat mozek se svým srdcem, abych dosahovala krásné vyrovnanosti. Sezení s Lídou pro mě byl velký zážitek, doplněný o vřelost, laskavost a obrovské nadšení pomoct, které je Lídě tolik vlastní.
Mgr. Jana Weinberg, ACCTransformační kouč a HR mentor
Chcem veľmi pekne poďakovať Líde za načítanie darov duše. Som človek, ktorý sa viac riadi vedeckými poznatkami no napriek tomu verím, že existujú veci medzi nebom a zemou, ktoré zatiaľ nie sú objasnené. Lída napriek tomu, že ma vôbec nepoznala presne definovala to, čo som už vnútorne dlhšie cítila. Informácie, ktoré mi odovzdala mi dávali zmysel a doplnili chýbajúce puzzle do mojej skladačky. Mojím zámerom bolo nájsť ten pravý autentický spôsob pre propagáciu svojho podnikania. Vďaka Líde a jej podrobnému rozboru mojej duše, viem kde je moja plná sila. Mám dva hlavné dary: múdrosť a komunikáciu. A v hlave plán 🙂 Vďaka ešte raz a odporúčamdať si načítať dary duše, ak váhate. Pretože sú veci medzi nebom a zemou, ktoré vysvetliť zatiaľ nevieme...no existencia duše medzi ne nepatrí.
Magdaléna Meggie FurkováNLP lektorka a Biznis koučka (ICF)
Lída je kolegyně, která mě zaujala svým povídáním na téma Dary duše. Vítám každý střípek pro vlastní hlubší sebepoznání, a tak jsem si „ty své také nechala načíst“. Tato konzultace předčila mé očekávání. Získala jsem spoustu zajímavých pohledů a informací, které postupně docházely v čase. Podělila jsem se o svůj hlavní dar duše se svým mužem, díky čemuž i on proměnil své chování. Začal situace, které u nás občas vyvolávaly třecí plochy, vnímat z nového, prospěšného úhlu pohledu. Do našeho života se dostala větší lehkost, hlubší porozumění, pochopení a tolerance k sobě samým. Službu Lídy moc doporučuji všem, kteří nad sebou rádi přemýšlí, a jsou otevření a kritičtí k novým úhlům pohledu na sebe sama.
Mgr. Andrea Šatopletová, PCCkoučka a psychoterapeutka