Energetická centra – čakry

WORKtest, který najdete v mé nabídce služeb, vám pomůže zjistit užitečné informace o sobě sama. Vedle testu Life Balance je možné změřit také dynamiku čaker Vaší bytosti. V tomto krátkém článku se ve stručnosti dozvíte, co si pod tím pojmem představit a proč je vhodné věnovat jim pozornost.

Co jsou čakry?

Čakry jsou podle hinduismu a dalších nauk energetická místa (centra) v těle popisovaná jako vír nebo kruh, která slouží jako složité převodníky a transformátory prány v lidském organismu.

Energetických center je v ose člověka 21, ale nejčastěji se pracuje se základními 7 centry. Každá čakra (energetické centrum) pránou vyživuje s ní spojené orgány.

Energie, její dynamika a síla má vliv na psychiku a rovnovážný stav jedince, dále i na potenciál mentální, psychické a fyzické energie, která je velmi důležitou součástí života.

Aby bylo lidské tělo zdravé, musí jeho čakry – energetická centra – správně a rovnovážně fungovat a být v harmonii tak, aby mohla přijímat a udržovat energii v lidském těle.

Zajímá vás, jak na tom aktuálně jste se zásobou své energie?

Objednejte se na psychodiagnostický test, zaměřený na dynamiku Vašich čaker.

Tento test hodnotí duševní stavy člověka a popisuje zejména rovnovážné/nerovnovážné stavy center jeho energie.

>> Více o psychodiagnostickém testu <<

Své klienty podporuji a doprovázím na jejich cestě sebepoznání a pomáhám jim rozvíjet jejich jedinečný potenciál tak, aby žili naplněný a spokojený život. Pomocí NeuroKoučinku jim pomáhám měnit myšlení tak, aby si ze svého mozku udělali spojence a tím proměnili své sny a cíle ve skutečnost. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů